menusearch
khorbaran.ir

لیست اولین اعضای شعبه کرمانشاه تایید شد

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۱:۳۳:۴۹
۱۴۰۰/۳/۳ دوشنبه
(0)
(0)
لیست اولین اعضای شعبه کرمانشاه تایید شد
لیست اولین اعضای شعبه کرمانشاه تایید شد

 

دبیر انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه گفت : در راستای تسریع در فعالیت های انجمن ورزشی نویسان و پیشبرد برنامه های آن در استان، کمیته های تخصصی انجمن تشکیل شده است.

 

کمیل نظری دبیر انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، گفت : پس چند جلسه تخصصی انجمن، سرانجام کمیته های روابط عمومی و ارزیابی، پیشکسوتان، آموزش و عکاسان مشخص و نفرات و برنامه پیشنهادی برای این کمیته ها تعریف و بررسی شد.

 

او گفت : با تشکیل کمیته های تخصصی امیدواریم هرچه سریعتر برنامه های این کمیته برگزار و انجمن به اهداف اصلی و استانی خود دست پیدا کند.

 

او در پاسخ به وضعیت صدور کارت عضویت اعضای انجمن افزود: عضویت خبرنگاران ورزشی استان در انجمن اصلی ترین و مهم ترین برنامه انجمن از بدو شروع به کار این دوره بوده است و پس از اطلاع رسانی گسترده و ارسال مدارک، در مرحله اول مدارک ۳۴ نفر نفر به تایید امور شهرستان های انجمن مرکزی در تهران رسیده است.

 

نظری افزود: این افراد هم اکنون عضو انجمن شده و باید ضمن به مراجعه به سامانه روند ثبت نام خود را تکمیل کرده و برای صدور کارت عضویت اقدام و سایر مراحل را طی کنند.

 

او با اطمینان خاطر به رسانه ای استان ادامه داد: البته این تعداد تنها اولین نفرات در اولین لیست ارسالی هستند و تمام تلاش هیات مدیره جدید انجمن این است که این روند را استمرار بخشیده و تا عضویت کامل تمامی افراد حایز شرایط روند عضویت را ادامه دهد.

 

دبیر انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه در خصوص صدور کارت ایپس گفت: علاقمندان به داشتن این کارت باید تاییده انجمن کرمانشاه و انجمن سراسری را کسب کرده و پس از آن با واریز مبلغ ۴۰ دلار برای اخذ این کارت از طریق انجمن ورزشی نویسان ایران معرفی خواهند شد.

 

نظری با مخاطب قرار دادن جامعه ورزش استان گفت: تمام تلاش انجمن ایجاد یک همیت و همبستگی در بین ورزشی نویسان استان در راستای کمک به رشد و تعالی ورزش استان است و از تمام ورزشکاران، ورزش دوستان و مدیران ورزشی درخواست می‌شود در این راستا این انجمن را حمایت کنند

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸