menusearch
khorbaran.ir

تکواندوکار کرمانشاهی مسافر پاریس شد

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۰:۱۹:۲
۱۴۰۲/۱۲/۲۷ یکشنبه
(3)
(0)
تکواندوکار کرمانشاهی مسافر پاریس شد
تکواندوکار کرمانشاهی مسافر پاریس شد

«آرین سلیمی» تکواندوکار جوان کرمانشاهی وزن به اضافه ۸۰ کیلوگرم تیم ملی ایران با صعود به بازی فینال رقابت‌های تکواندو گزینشی المپیک در سطح قاره آسیا جواز حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، در دومین و آخرین روز از رقابت‌های تکواندوی گزینشی المپیک در سطح قاره آسیا که با حضور ۹۴ تکواندوکار از ۳۳ کشور به میزبانی چین و در سالن «شانگسی» شهر «تای آن» در حال برگزاری است، آرین سلیمی در وزن ۸۰+ روی شیاپچانگ رفت.

آرین سلیمی چهره جوان و شاخص تکواندو ایران در گام نخست برابر واضح الاحمد از قطر در ۲ راند متوالی و با نتایج ۱۳ بر صفر و همچنین ۵ بر صفر صاحب برتری شد و در ادامه مقابل ری راهی از لبنان قرار گرفت و او را نیز با ارائه مبارزه‌ای تماشایی در ۲ راند متوالی و با امتیازات ۵ بر صفر و ۱۱ بر ۳ شکست داد و ضمن صعود به فینال، جواز حضور در المپیک ۲۰۲۴ را کسب کرد.

روز گذشته نیز، مبینا نعمت‌زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان، موفق به کسب سهمیه المپیک پاریس شده بود.

پیش از این نیز، ناهید کیانی و مهران برخورداری، المپیکی شده بودند. با این اوصاف، تکواندوی ایران با چهار نماینده (ناهید کیانی، مبینا نعمت‌زاده، مهران برخورداری و آرین سلیمی) در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس حضور خواهد یافت.

تکواندوکار کرمانشاهی مسافر پاریس شد

این دوره از مسابقات گزینشی المپیک از روز جمعه ۲۵ اسفندماه آغاز شده و امروز شنبه ۲۶ اسفندماه با شناخت نفرات برتر اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم در گروه زنان، ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان به پایان می‌رسد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸