menusearch
khorbaran.ir

دختران دونده کرمانشاه یک وجب زمین برای تمرین ندارند

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۰:۲۷:۴۵
۱۴۰۲/۶/۱۹ یکشنبه
(0)
(0)
دختران دونده کرمانشاه یک وجب زمین برای تمرین ندارند
دختران دونده کرمانشاه یک وجب زمین برای تمرین ندارند

رئیس هیات دوومیدانی استان:

دختران دونده کرمانشاه یک وجب زمین برای تمرین ندارند

دختران دونده کرمانشاه یک وجب زمین برای تمرین ندارند

ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه به عملکرد دختران دونده کرمانشاه در المپیاد استعدادهای برتر اشاره کرد و گفت: وقتی دختران ما یک وجب زمین برای تمرین ندارند، نباید انتظار مدال آوری از آنها داشت.

احمد روشن زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر دوومیدانی کشور، اظهارکرد: برای حضور در این رقابت ها از چندماه پیش برنامه ریزی‌هایی را انجام دادیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: هرچند در بخش پسران مشکل چندانی برای تمرین نداشتیم، اما در بخش دختران با نبود فضایی برای تمرین آنها مواجه بودیم.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه تصریح کرد: متاسفانه دختران دونده کرمانشاهی حتی یک وجب زمین برای تمرین ندارند، چراکه تمام مجموعه های ورزشی ما به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی اضافه کرد: تا یکی دو سال پیش که مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد به بخش خصوصی واگذار نشده بود، دختران دونده ما تمام تمرینات خود را در پیست این مجموعه انجام می‌دادند و از دل آن تمرینات، قهرمانان خوبی مانند آتوسا آتش بجان و کوثر قاسمی بیرون آمد.

روشن زاده گفت: متاسفانه از زمانی که این مجموعه ورزشی به بخش خصوصی واگذار شد دیگر فضایی برای تمرین دختران دونده در اختیار نداشتیم و تنها دو روز در هفته را برای تمرین آنها اختصاص دادند که یکی از روزها در وسط هفته و دیگری روز جمعه بود.

وی افزود: از آنجایی که متولی مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد زمین چمن این مجموعه را به مدارس فوتبال اجاره داده و اکثر طول روز فوتبالیست ها در آنجا مشغول تمرین هستند، برای همین ساعتی را که در وسط هفته برای تمرین دختران دونده در نظر گرفته بودند در اوج گرما قرار داشت و عملا امکان تمرین در این ساعت وجود نداشت.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه اضافه کرد: روز جمعه هم که یا زمین چمن را آب می‌دادند و یا اتفاقی می‌افتاد و دختران ما نمی‌توانستند در این روز نیز تمرین کنند.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه دختران دونده ما در این مدت برای تمرین در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد به دلیل حضور مدارس فوتبال با مشکل مواجه شده بودند، هیچکس حاضر به حمایت از ما نمی‌شد، چراکه کسی راضی نیست پشت فوتبال را زمین بزند.

روشن زاده در خصوص اینکه چرا دختران دونده در مجموعه ورزشی کوثر تمرین نمی‌کردند، عنوان کرد: پیست مجموعه ورزشی کوثر هم به هیچ عنوان برای تمرین استاندارد نیست و تنها برای گرم کردن و چربی سوزی کارایی دارد.

وی ادامه داد: با وجود این شرایط مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان از دختران دونده ما انتظار داشتند تا در المپیاد استعدادهای برتر دوومیدانی کشور مدال آوری کنند، درحالیکه آنها تمرینات خوبی را پشت سر نگذاشته بودند و نمی‌توان انتظار مدال آوری را هم از آنها داشت.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه تاکید کرد: با این وجود تنها در هفته پایانی که می‌خواستیم ورزشکاران را به المپیاد اعزام کنیم، یک جلسه تمرینی را در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد در اختیار ما قرار دادند که اصلا کافی نبود.

وی با بیان اینکه هیات با وجود این مشکلات هشت نفر از دختران دونده را به المپیاد اعزام کرد، افزود: مونا اکبری در ماده ۱۵۰۰ متر توانست مدال برنز این مسابقات را کسب کند، اما گویا به دلیل خطایی که در حین مسابقه پیش آمده هنوز جایگاه سومی اش از سوی فدارسیون تائید نشده است.

روشن زاده ادامه داد: در بخش پسران هم ۱۰ ورزشکار را به این مسابقات اعزام کردیم که یکی از آنها توانست در ۱۱۰ متر با مانع یک مدال برنز کسب کند.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو بااشاره به در پیش بودن مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور، گفت: در بخش دختران چهار نفر را به این مسابقات اعزام می‌کنیم و به کسب مدال آتوسا آتش بجان و کوثر قاسمی امیدواریم.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه تاکید کرد: در بخش پسران هم هشت نفر اعزامی داریم که سبحان احمدی، امیر فرزام صفری، حسین کیهانی، مرتضی ناظمی و امیرحسین آلایی از امیدهای کرمانشاه برای کسب مدال به شمار می‌روند.


خلاصه بازی عقاب زاگرس کرمانشاه و کیامهر کرمانشاه

گزارشگر: مهدی ورمزیار

 

 

 

 

خلاصه بازی ئاکو کرمانشاه و تام اصفهان

گزارشگر : محدثه بابامحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی ئاکو کرمانشاه و نماینده رشت

گزارشگر: محدثه قنبری

 

 

 

 

خلاصه بازی بعثت کرمانشاه و شهرداری نوشهر

گزارشگر: اردشیر صیداحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی کیامهر کرمانشاه و فولاد خوزستان

گزارشگر: حسین قبادی اصل

 

 

 

 

خلاصه بازی کیامهر کرمانشاه و آریان اهواز

گزارشگر: مهدی ورمزیار

 

 

 

 

خلاصه بازی پدیده کرمانشاه و ملی حفاری اهواز

گزارشگر: اردشیرصیداحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی بعثت کرمانشاه ونساجی مازندران

گزارشگر: اردشیر صیداحمدی

 

 

 

 

گزارش مسابقات تیراندازی در کرمانشاه

خبرنگار: کوثر همتی

 

 

 

 

گزارش برنامه تالو در طاقبستان

خبرنگاران: کوثر همتی و شیما صیدمنش

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸