menusearch
khorbaran.ir

آیا خرج کردن برای بانوان هدر دادن پول است؟

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۰:۷:۳۴
۱۴۰۲/۹/۴ شنبه
(0)
(0)
آیا خرج کردن برای بانوان هدر دادن پول است؟
آیا خرج کردن برای بانوان هدر دادن پول است؟

مدیر تیم فوتبال بانوان ئاکو کرمانشاه:

عده‌ای فکر می‌کنند برای ورزش بانوان هزینه کنند، پولشان را دور ریخته‌اند

عده‌ای فکر می‌کنند برای ورزش بانوان هزینه کنند، پولشان را دور ریخته‌اند

ایسنا/کرمانشاه مدیر تیم فوتبال بانوان "ئاکو" کرمانشاه با انتقاد از عدم حمایت از ورزش بانوان در کرمانشاه گفت: متاسفانه صاحبان واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران در کرمانشاه فکر می‌کنند اگر برای ورزش بانوان هزینه کنند، پولشان را دور ریخته‌اند.

شهین فیضی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بانوان، اظهارکرد: طبق برنامه زمانبندی فدراسیون، این رقابت ها از نهم آذر با حضور ۹ تیم از استان های کرمانشاه، بوشهر، فارس، اصفهان، همدان، آذربایجان شرقی، گیلان، کردستان و مازندران برگزار خواهد شد.

وی به حضور تیم ئاکو کرمانشاه در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: تیم ما در اولین دیدار خود در این رقابت ها، نهم آذر میهمان تیم بوشهر خواهد بود.

مدیر تیم فوتبال بانوان ئاکو کرمانشاه مهمترین مشکل پیش روی تیمش برای حضور در این رقابت ها را مشکلات مالی و نداشتن زمین برای تمرین و مسابقات عنوان کرد و افزود: طبق برآوردهای انجام شده برای هر اعزام تیم به مسابقات حدود ۵۰ میلیون تومان پول می‌خواهیم که پرداخت و تامین آن از عهده باشگاه خارج است.

وی ادامه داد: به این منظور رایزنی‌های زیادی را با کارخانجات و حتی مسئولین استانی انجام دادیم، اما کسی حاضر به حمایت از تیم ما نشد.

فیضی یادآورشد: متاسفانه در کرمانشاه کسی حاضر نیست به ورزش بانوان کمک کند و فکر می‌کنند که اگر در ورزش بانوان هزینه کنند، پولشان را دور ریخته‌اند و این درحالیست که ما ده‌ها بازیکن مستعد داریم که هرکدام می‌توانند آینده‌ای بسیار درخشان داشته باشند و برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.

این مربی فوتبال ادامه داد: سارا شیربیگی هم یکی از همین دختران کرمانشاهی بود که توانست به جایی برسد که یکی از پرافتخارترین بانوان ورزشکار ایران شود و لقب خانم گل آسیا را بگیرد.

وی تاکید کرد: می‌توانیم استعدادهای دیگری مانند ساراشیربیگی را به ورزش ایران تقدیم کنیم، اما باید حمایت باشد تا بتوانند خود را در سطح اول ورزش کشور نشان دهند.

فیضی در ادامه با بیان اینکه در استان صنایع و واحدهای تولیدی زیادی داریم که می‌توانند به ما کمک کنند، گفت: برای اینکه یک اسپانسر و حامی مالی داشته باشیم، به ادارات مختلفی مانند اداره کل ورزش و جوانان رفتیم، اما آنها گفتند که طبق قانون نمی‌توانند از لحاظ مالی حمایتی داشته باشند، اما امیدواریم از لحاظ امکانات و در اختیار نهادن اماکن ورزشی از تیم ما حمایت کنند.

وی یادآورشد: متاسفانه نداشتن اسپانسر باعث شد تا تمام تمرکز ما روی همین مسئله باشد و خیلی دیر تمرینات خود را استارت بزنیم و فقط حدود یک هفته فرصت پیدا کردیم تا تیم را ببندیم و با انبوه مشکلات پا به مسابقات بگذاریم.


خلاصه بازی عقاب زاگرس کرمانشاه و کیامهر کرمانشاه

گزارشگر: مهدی ورمزیار

 

 

 

 

خلاصه بازی ئاکو کرمانشاه و تام اصفهان

گزارشگر : محدثه بابامحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی ئاکو کرمانشاه و نماینده رشت

گزارشگر: محدثه قنبری

 

 

 

 

خلاصه بازی بعثت کرمانشاه و شهرداری نوشهر

گزارشگر: اردشیر صیداحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی کیامهر کرمانشاه و فولاد خوزستان

گزارشگر: حسین قبادی اصل

 

 

 

 

خلاصه بازی کیامهر کرمانشاه و آریان اهواز

گزارشگر: مهدی ورمزیار

 

 

 

 

خلاصه بازی پدیده کرمانشاه و ملی حفاری اهواز

گزارشگر: اردشیرصیداحمدی

 

 

 

 

خلاصه بازی بعثت کرمانشاه ونساجی مازندران

گزارشگر: اردشیر صیداحمدی

 

 

 

 

گزارش مسابقات تیراندازی در کرمانشاه

خبرنگار: کوثر همتی

 

 

 

 

گزارش برنامه تالو در طاقبستان

خبرنگاران: کوثر همتی و شیما صیدمنش

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸