menusearch
khorbaran.ir

چیزی برای کشتی کرمانشاه کم نگذاشته‌ایم

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۱:۱۹:۱۱
۱۴۰۲/۹/۴ شنبه
(0)
(0)
چیزی برای کشتی کرمانشاه کم نگذاشته‌ایم
چیزی برای کشتی کرمانشاه کم نگذاشته‌ایم
 
چیزی برای کشتی کرمانشاه کم نگذاشته‌ایم

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: طی یکسال گذشته بیش از هر دوره دیگری از نظر مالی و فکری از کشتی کرمانشاه حمایت کرده‌ایم.

منوچهر حاتمی در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به سخنان اخیر رئیس فدراسیون کشتی که خواستار پاسخگویی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه نسبت به وضعیت کشتی این استان شده بود، اظهارکرد: طی حدود یکسالی که در مدیریت ورزش استان قرار گرفته‌ام، یکی از رشته‌هایی که آن را مورد توجه قرار داده‌ام، کشتی بوده است.

وی افزود: در این دوره بیش از دوره های قبل هم از نظر مالی و هم از نظر فکری از هیات کشتی حمایت کردیم. فقط چهار مرتبه به هیات رفته‌ام و با رئیس و مسئولین هیات جلسه گذاشته و راهکارهای رشد کشتی استان را بررسی کرده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه عملکرد هیات کشتی کرمانشاه رو به رشد است، گفت: کار کردن در رشته‌ای مانند کشتی بسیار سخت است، چرا که رشته‌ای ملی است و هم مردم و هم مسئولین از آن انتظار دارند، با این وجود هیات کشتی کرمانشاه دارد کار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هم من و هم مسئولین هیات کشتی کرمانشاه علاقمند هستیم این رشته رشد کند و برای تحقق این هدف هم برنامه‌ریزی می‌کنیم، اما خود کشتی گیران هم باید بخواهند که متاسفانه چندان با انگیزه نیستند.

حاتمی تاکید کرد: تمام بسترها و زمینه های لازم را برای رشد کشتی کرمانشاه فراهم کرده ایم. امکانات، تجهیزات و سالن های خوبی در اختیار هیات قرار دارد، اما وقتی خود کشتی گیران تن به کشتی نمی‌دهند، ما چکار می‌توانیم بکنیم.

وی ادامه داد: برای اینکه به رشد کشتی کرمانشاه کمکی کرده باشیم، درحال رایزنی هستیم تا باشگاه ناجا را به استان خودمان منتقل کنیم و در رقابت های لیگ تیم‌داری کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: از طرفی در حال طرح ریزی برنامه‌ای هستیم تا بتوانیم از طریق رسانه ملی برای نخبه یابی در کشتی مسابقات تلویزیونی اجرا کنیم.

وی در پاسخ به اینکه راهکار خروج وضعیت کشتی کرمانشاه از شرایط کنونی چیست، گفت: اگر می‌خواهیم کشتی کرمانشاه دوباره سرپا بگیرد و جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی داشته باشد، همه از استانداری و شهرداری گرفته تا خود فدراسیون و هیات باید کمک کنند. ما هم پای کار هستیم.

حاتمی ادامه داد: مردم کرمانشاه به کشتی علاقمندند و سابقا که مسابقات جام تختی و یا جام جهانی در کرمانشاه برگزار می‌شد، این را در عمل نشان داده اند، بنابراین باید همه به رشد این رشته کمک کنیم.

وی در خصوص صحبت های مطرح شده از سوی برخی منتقدان مبنی بر لزوم جابجایی در مدیریت کشتی کرمانشاه نیز گفت: حذف برادران محبی از کشتی کرمانشاه به رشد بیشتر این رشته کمک نمی‌کند و فقط تنش‌ها را بیشتر خواهد کرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸