menusearch
khorbaran.ir

25 باشگاه متخلف در کرمانشاه پلمب شد

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۱:۳۵:۱۷
۱۴۰۰/۲/۱ چهارشنبه
(0)
(0)
25 باشگاه متخلف در کرمانشاه پلمب شد
25 باشگاه متخلف در کرمانشاه پلمب شد

 معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پلمب 25 باشگاه متخلف در استان خبر داد.

جلال عزیزی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تشدید شیوع کرونا در استان، اظهار کرد: باتوجه به خیز بلند موج چهارم کرونا، بنا به دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا استان محدودیت های شدیدی در حوزه ورزش اعمال شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا فعالیت تمام رشته های ورزشی، استخرها، سالن ها و باشگاه های ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه به تخلف برخی باشگاه های بدنسازی در این ایام اشاره کرد و گفت: متاسفانه علیرغم اینکه فعالیت تمام باشگاه های ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع شده، اما کماکان شاهدیم برخی باشگاه های بدنسازی بی اعتنا به دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا در شرایط قرمز کرونایی استان به فعالیت های خود ادامه می‌دهند.

وی تصریح کرد: در این راستا طی روزهای گذشته تیم های بازرسی متشکل از نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان، هیات پزشکی ورزشی و مرکز بهداشت استان بصورت مداوم سرکشی هایی را از باشگاه های سطح استان داشته اند و با باشگاه های متخلف هم برخورد کرده اند.

عزیزی یادآور شد: تاکنون 25 باشگاه متخلف که در این ایام کماکان به فعالیت خود ادامه می‌دادند و به تذکرها توجه نکرده بودند را به دلیل تخلف پلمب کرده ایم و به تعدادی دیگر از باشگاه ها نیز تذکر داده ایم.

وی در ادامه به خسارات زیادی که باشگاه های ورزشی در مدت شیوع بیماری کرونا دیده اند اشاره کرد و گفت: یکی از اولین قشرهای آسیب دیده در بحث شیوع بیماری کرونا، باشگاه های بخش خصوصی هستند که در مدت بیش از یکسال گذشته به دلیل تعطیلی های مکرر خسارت زیادی دیدند.

معاون ورزش و جوانان استان افزود: شرایط این باشگاه های ورزشی را درک می‌کنیم و البته حمایت هایی هم برای آنها در نظر گرفته شد، اما متاسفانه بانک ها در پرداخت تسهیلات در نظر گرفته شده سخت گیری هایی می‌کنند، بگونه ای که بسیاری باشگاه داران متقاضی این تسهیلات به دلیل همین سخت گیری بانک ها از تقاضای خود انصراف می‌دهند.

وی تاکید کرد: اکنون هم به دلیل حفظ سلامت ورزشکاران و کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از باشگاه داران استان می‌خواهیم همانند گذشته همکاری داشته باشند.

هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸