menusearch
khorbaran.ir

سرانجام، هیات قایقرانی به کجا می‌رسد؟

جستجو
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | ۱:۵۶:۳۹
۱۴۰۳/۳/۱۳ یکشنبه
(1)
(0)
سرانجام، هیات قایقرانی به کجا می‌رسد؟
سرانجام، هیات قایقرانی به کجا می‌رسد؟

 

کارهای قایقرانی کرمانشاه روی زمین نمی‌ماند

ایسنا/کرمانشاه سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه با اشاره به اداره قایقرانی کرمانشاه با سرپرست گفت: کارهای قایقرانی کرمانشاه در دوره سرپرستی روی زمین نمی‌ماند.

محمدرضا قبادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به حواشی ماه های اخیر قایقرانی کرمانشاه، اظهار کرد: به دنبال شکایت یکی از کاندیداهای مجمع انتخابات ریاست هیات قایقرانی کرمانشاه، رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه حدود دو ماه پیش از سمت خود کنار رفت و اکنون این هیات با سرپرست اداره می‌شود.

وی که به تازگی به عنوان سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه انتخاب شده، افزود: علیرغم اینکه قایقرانی کرمانشاه در حال حاضر با سرپرست اداره می‌شود، اما همه فعالیت ها روی روال پیش می‌رود و اجازه نمی‌دهیم کارها روی زمین بماند.

سرپرست هیات قایقرانی کرمانشاه در ادامه کرد: در حال حاضر مشکل اصلی قایقرانان ما نبود فضایی برای تمرین است که در این زمینه به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان در حال پیگیری هستیم تا در محل سراب نیلوفر یا یکی از سدهای اطراف مرکز استان، فضای تمرین قایقرانان فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: درصورتی که مشکل حقوقی دریاچه شهربازی کرمانشاه حل شود، با آبگیری این دریاچه به مانند سالهای گذشته کمک بزرگی به رشد و ارتقاء قایقرانی استان خواهد شد.

با تاکید براینکه ساماندهی وضعیت قایقرانی کرمانشاه در دستور کار قرار مدیریت ورزش استان قرار دارد، عنوان کرد: باتوجه به فرسودگی قایق های قایقرانان استان، با تامین اعتبار از سوی اداره کل ورزش و جوانان، در دوره مدیریت پیشین هیات تعدادی قایق برای قایقرانان سفارش داده شده که اکنون در حال پیگیری برای تحویل آنها هستیم.

به گزارش ایسنا، اوایل مرداد سال ۱۴۰۱ بود که انتخابات هیات قایقرانی کرمانشاه با حضور دو کاندیدای اصلی برگزار شد و پس از پایان رای گیری، پیمان ضیایی ۱۰ رای و محمدصدیق حشمتیان یازده رای کسب کردند.

باتوجه به نزدیک بودن آراء، انتخابات به دور بعدی کشیده شد که این نتیجه بازهم در دور دوم انتخابات تکرار شد و با توجه به آیین نامه هیات های ورزشی مبنی بر اینکه در دور دوم انتخابات کاندیدایی که بیشترین آراء را کسب کند، با هر اختلاف رای، به عنوان کاندیدای برنده انتخاب می‌شود، محمد صدیق حشمتیان به عنوان رئیس جدید هیات قایقرانی کرمانشاه انتخاب شد.

پس از پایان مجمع، پیمان ضیایی که تا پیش از آن ریاست هیات قایقرانی استان را بر عهده داشت، با عدم قبول نتیجه انتخابات، به وزارتخانه شکایت کرد و سرانجام پس از حواشی فراوان در دی ماه همان سال وزارت ورزش با رد شکایت پیمان ضیایی، محمدصدیق حشمتیان را به عنوان رئیس هیات استان معرفی و حکم او را صادر کرد، موضوعی که پیمان ضیایی دوباره آن را نپذیرفت و مجددا شکایت کرد و این بار حکم به نفع پیمان ضیایی صادر شد و از حدود یک ماه پیش رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه برکنار شد.

هدر سایت
آخرین اخبار
پخش زنده

پخش زنده

۰۳/۴/۲۸